До 30 квітня 2018 року зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань

четвер, 14 грудня 2017 р.

ТИЖДЕНЬ ПРАВА У ТРИСВЯТСЬКОСЛОБІДСЬКІЙ ЗОШ

Цього року Всеукраїнський тиждень права у нашій школі  відбувався різнопланово і масштабно. 05 грудня було оголошено про акцію «Знай свої права і обов’язки». Шкільне самоврядування  (учні 8 – 11класів) підготували екскурсію для учнів початкових класів: намалювали плакати з зображенням основних правил з «Декларації прав дитини» і провели презентацію.
8 грудня в рамках тижня  було проведено анонімне опитування  серед учнів 8-11 класів (всього 77 учнів) На питання 1.«Чи порушуються твої права?» більшість відповіли  «Ні» ; що їх права порушуються (зокрема це право на власність, відпочинок) відповіли 20 учнів. На питання «Які обов’язки ви не виконуєте?» більшість опитуваних відповіли, що не виконують домашні завдання, порушують правила дорожнього руху і шкодять природі. Отже, із сумлінням  у наших дітей все гаразд.
А 12 грудня учні 5 класу разом з класним керівником Яриною Кравченко провели виховний захід «Усі діти мають право на любов і піклування».
Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері.

Немає коментарів:

Дописати коментар