До 30 квітня 2018 року зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань

вівторок, 5 грудня 2017 р.

День української писемності

9 листопада Трисвятськослобідська ЗОШ долучилася до святкування Дня української писемності. З нагоди цієї знаменної дати старшокласники взяли участь у написанні всеукраїнського радіо-диктанту «Наші пісні». Того ж дня до школи завітала поетеса та відомий громадський діяч Надія Галковська. Учні з задоволенням послухали авторські вірші й виступ Наталії Іванівни Александрової про роль Надії Галковської в житті школи. У кінці свята старшокласники зробили гості сюрприз – декламували найвідоміші поезії авторки та разом заспівали «Козачку».

А 10 листопада учні  6 класу цікаво провели Свято Мови у форматі конкурсу «Чарівні україночки». Дівчата-конкурсантки старанно підготувалися: цікаво розповіли про своє ім’я, декламували вірші, підготували  музичні номери і пригощали журі смачними українськими стравами. Конкурсантки взяли участь у вікторині «Мовне асорті», в якій ще раз довели, що вони не тільки справжні красуні , а ще і розумниці. Глядачами були учні 7, 5 і 4 класів, батьки, вчителі. До журі запросили завуча з виховної роботи Шостак Інну Михайлівну та вчителя української мови і літератури Грецьку Ірину Петрівну. За  підготовку і проведення відповідали класний керівник 6 класу Олександр Трейтяк  і педагог-організатор Оксана Шевченко. Шестикласники  вдячні за допомогу вчителю музики Ірині Качурі та вчителю хореографії Лілії Акуленко.  

1 коментар: